Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Development
fr: Développement

en: Subject
fr: Objet

en: Send email
fr: Envoyer un courriel

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: To
fr: À

en: Testing
fr: Test

en: Bcc
fr: cci

en: Cc
fr: cc
