Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Development
he: פיתוח

en: Subject
he: נושא

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: To
he: אל

en: Testing
he: מתבצעת בדיקה
