Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Development
hr: Razvoj

en: Subject
hr: Naziv

en: Send email
hr: Pošalji email

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: To
hr: Za

en: Testing
hr: Testiranje
