Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Subject
hu: Tárgy

en: Send email
hu: Email küldése

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: To
hu: Hova

en: Testing
hu: Tesztelés
