Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Development
is: Þróun

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: To
is: Til
