Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Development
kk: Дамыту

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: To
kk: Қайда
