Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: To
lt: Iki

en: Testing
lt: Testavimas
