Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Development
lv: Izstrāde

en: Subject
lv: Temats

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: To
lv: Kam

en: Testing
lv: Testēšana
