Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Settings
mn: Тохиргоо
