Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Settings
mr: संरचना

en: To
mr: प्रति:
