Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Development
oc: Desvolopament

en: Subject
oc: Objècte

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: To
oc: A

en: Testing
oc: Tèst
