Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: To
pl: Do

en: Testing
pl: Testowanie
