Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Subject
ro: Subiect

en: Send email
ro: Trimite email

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Settings
ro: Setări

en: To
ro: Către

en: Testing
ro: Testare
