Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Body
sk: Text

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Development
sk: Vývoj

en: Subject
sk: Predmet

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: To
sk: Komu

en: Testing
sk: Testovanie
