Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Subject
sq: Subjekti

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: To
sq: Për
