Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Development
sv: Utveckling

en: Subject
sv: Ämne

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Settings
sv: Inställningar

en: To
sv: Till

en: Testing
sv: Test
