Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Testing
ug: سىناش
