Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Development
uk: Розробка

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: To
uk: До

en: Testing
uk: Тестування

en: Bcc
uk: Пр. копія

en: Cc
uk: Копія
