Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Development
vi: Phát triển

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Send email
vi: Gửi thư điện tử

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: To
vi: Đến

en: Testing
vi: Kiểm tra
