Reroute Email (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Development
ne: विकास

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: To
ne: लाई
