Reroute Email (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Settings
ps: امستنې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: To
ps: ته
