Reroute Email (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Subject
ru: Тема

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Settings
ru: Настройки

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: To
ru: Кому

en: Bcc
ru: Скрытая копия

en: Cc
ru: Копия
