Reroute Email (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Subject
te: విషయం

en: Send email
te: ఈ మెయిల్ పంపించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: To
te: ఎవరికి
