Reroute Email (8.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: To
ast: Pa
