Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Development
az: Develop

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: To
az: Kimə

en: Testing
az: Test
