Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Development
hi: उद्विकास

en: Subject
hi: विषय

en: Send email
hi: ईमेल भेजें

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: To
hi: को

en: Testing
hi: परिक्षण
