Reroute Email (8.x-1.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Development
ml: വികസനം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Send email
ml: ഇമെയിൽ അയയ്ക്കുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍
