Reroute Email (8.x-1.3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ
