Reroute Email (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Body
ur: متن

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Subject
ur: موضوع

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Settings
ur: ترتیبات
