Reset Password Email OTP (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Submit
el: Υποβολή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Blocks
el: Μπλοκ
