Reset Password Email OTP (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Submit
gl: Enviar

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Security
gl: Seguranza

en: Blocks
gl: Bloques

en: Verification
gl: Comprobación

en: Username or email address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo electrónico
