Reset Password Email OTP (1.0.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Next
he: הבא

en: Submit
he: שלח

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Security
he: אבטחה

en: Blocks
he: בלוקים

en: Verification
he: אימות

en: Username or email address
he: שם משתמש או דוא"ל
