Reset Password Email OTP (1.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Submit
nl: Indienen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Security
nl: Beveiliging

en: Blocks
nl: Blokken

en: Verification
nl: Verificatie

en: Username or email address
nl: Gebruikersnaam of e-mailadres
