Reset Password Email OTP (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Submit
pt: Enviar

en: Settings
pt: Definições

en: Back
pt: Voltar

en: Security
pt: Segurança

en: Configurations
pt: Configurações

en: Blocks
pt: Blocos

en: Verification
pt: Verificação

en: Username or email address
pt: Nome de utilizador ou email
