Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
