Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Next
de: Weiter

en: Submit
de: Absenden

en: Settings
de: Einstellungen

en: Back
de: Zurück

en: Security
de: Sicherheit

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Blocks
de: Blöcke

en: Reset Password
de: Passwort zurücksetzen

en: Verification
de: Verifizierung

en: Username or email address
de: Benutzername oder E-Mail-Adresse

en: There was a problem sending your email notification to @email.
de: Es gab ein Problem beim Senden Ihrer E-Mail-Benachrichtigung an @email.
