Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Next
es: Siguiente

en: Submit
es: Enviar

en: Settings
es: Configuración

en: Back
es: Atrás

en: Security
es: Seguridad

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Blocks
es: Bloques

en: Verification
es: Verificación

en: Username or email address
es: Nombre de usuario o correo electrónico
