Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Submit
hi: जमा करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Back
hi: वापस

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Blocks
hi: ब्लॉक
