Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Next
it: Successivo

en: Submit
it: Invia

en: Settings
it: Impostazioni

en: Back
it: Indietro

en: Security
it: Sicurezza

en: Configurations
it: Configurazioni

en: Blocks
it: Blocchi

en: Username or email address
it: Nome utente o indirizzo e-mail
