Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Submit
jv: Kirim

en: Settings
jv: Sétingan

en: Security
jv: Jagabaya

en: Blocks
jv: Blok
