Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Configurations
pl: Konfiguracje

en: Blocks
pl: Bloki

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: Username or email address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail
