Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Submit
tr: Gönder

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Security
tr: Güvenlik

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Username or email address
tr: Kullanıcı adı ya da e-posta adresi
