Reset Password Email OTP (1.0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Submit
ug: يوللاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Reset Password
ug: پارولنى قايتا بەلگىلەش
