Reset Password Email OTP (1.0.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Submit
oc: Sometre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Back
oc: Precedent

en: Blocks
oc: Blòts
