Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Submit
et: Sisesta

en: Settings
et: Seaded

en: Back
et: Tagasi

en: Configurations
et: Seaded

en: Blocks
et: Plokid

en: Reset Password
et: Küsi uus parool

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress
