Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Submit
fa: ثبت

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Security
fa: امنیتی

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Verification
fa: کلمه تایید

en: Username or email address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیکی
