Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Submit
fi: Lähetä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Username or email address
fi: Käyttäjätunnus tai sähköpostiosoite
