Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Submit
fr: Soumettre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Security
fr: Sécurité

en: Blocks
fr: Blocs

en: Reset Password
fr: Réinitialiser le mot de passe

en: Verification
fr: Vérification

en: Username or email address
fr: Nom d'utilisateur ou adresse courriel
