Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Submit
id: Kirim

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Security
id: Keamanan

en: Blocks
id: Blok

en: Username or email address
id: Nama pengguna atau alamat email
