Reset Password Email OTP (1.0.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Blocks
kn: ಇಟ್ಟಿಗೆಗಳು
